سامانه تجمیع اطلاعات آماری مدارس

نرم افزار مدیریت و نظارت بر همه مدارس تحت پوشش شما

نرم افزار مدیریت مدارس خوشه ای سیستم تجمیع اطلاعات آماری مدارس

سامانه تجمیع اطلاعات آماری مدارس

از مهمترین نیازها و دغدغه‌های سازمان‌ها و موسسات آموزشی، نظارت دقیق و به هنگام بر فعالیت‌ها و روند آموزشی مدارس تحت پوشش می‌باشد. جمع آوری، تدوین و ارائه گزارشات مستند از مدارس تحت پوشش، فرآیندی دشوار و وقت‌گیر است که بعضا با ناهماهنگی‌هایی از سوی مدارس همراه می‌باشد.
مدیران سازمان نیاز دارند تا به اطلاعات مهم مدارس دسترسی داشته باشند، اطلاعاتی که صحیح و مستند، جامع و یکپارچه و در عین حال در هر زمان و مکان در دسترس باشد.
شرکت بهسامان تدبیر پردازش با درک این معضل، اقدام به ارائه سامانه راهبردی تجمیع اطلاعات آماری مدارس نمود. این سامانه به منظور تجمیع اطلاعات، تدوين گزارشات و ارائه تحليل‌های مختلف آموزشی از مدارس تحت پوشش در سازمان مركزی، طراحی و پیاده سازی گردیده است.

نرم افزار مدیریت مدارس خوشه ای سیستم تجمیع اطلاعات آماری مدارس

سامانه راهبردی تجمیع اطلاعات آماری مدارس چه کمکی به شما می‌کند؟

تجزیه و تحلیل متمرکز اطلاعات و ارائه گزارش های مدیریتی.

رصد فعالیت مدیران و دبیران در مدارس تحت پوشش.

قابلیت مبادله بخشنامه ها و مکاتبات بین سازمان و مدارس.

امکان جمع‌آوری، نظارت و بررسی اطلاعات مدارس به صورت لحظه‌ای (online).

قابلیت تبادل پیام از طریق پیامک و سیستم پیام رسان داخلی.

ویژگی‌های سامانه تجمیع اطلاعات آماری مدارس

مبتنی بر رایانش ابری

سامانه تجمیع اطلاعات در فضای ابری میزبانی می‌شود؛ به این معنی که مدیران سازمان و کاربران همیشه می‌توانند از هر نقطه و هر زمان به اطلاعات خود دسترسی داشته باشند.

ابزارهای ارتباطی قدرتمند

این سامانه با برخورداری از ابزارهایی نظیر پیام رسان داخلی و پیامک، تبادل اطلاعات بین ستاد مرکزی با مدارس تحت پوشش، دبیران، والدین و دانش آموزان را تسهیل می‌نماید.

پاسخ جامع به نیازهای ستاد مدارس خوشه‌ای

این سامانه تمامی ابزارهای مورد نیاز یک سازمان آموزشی جهت نظارت بر عملکرد آموزشی مدارس تحت پوشش را ارائه می نماید

حفظ امنیت و پایداری اطلاعات

سیستم تجمیع، محیطی بسیار امن را برای مدیریت داده های حساس سازمان شما فراهم می کند. اطلاعات شما در سرورهای قدرتمند و ایمن نگهداری می شود.

برخورداری از صفحه و میز کار اختصاصی

هر یک از رده‌های سازمانی از قبیل مدیران سازمان، مدیران و کاربران مدارس دارای صفحه و میز کار اختصاصی هستند.

محیط کاربری آسان، جذاب و منحصر به فرد

طراحی رابط گرافیکی و محیط کاربری زیبا و حرفه ای به منظور استفاده راحت و کامل از امکانات سیستم تجمیع از ویژگی های مهم این سیستم می‌باشد.

قابلیت شخصی سازی نرم افزار بر اساس نیازهای سازمان

شرکت بهسامان امکان طراحی و پیاده‌سازی تغییرات مد نظر سازمانها را در این نرم‌افزار دارد تا این سامانه کاملا متناسب با نیازها و دغدغه‌های سازمان‌های مدارس خوشه‌ای گردد.

مبتنی بر بستر نرم‌افزار مدیریت مدارس مدبر

این سامانه به طور خودکار اطلاعات آموزشی ثبت شده در نرم افزار مدبر مدارس تحت پوشش سازمان را جمع آوری و اقدام به ارائه گزارشات و آمارهای مستند از روند آموزشی می نماید.

قابلیت پیکره‌بندی متناسب با ساختار سازمان مدارس

مشتریان می‌توانند نرم‌افزار را بر اساس ساختار سازمانی خود تنظیم و پیکربندی نمایند. امکان تعریف سطوح مختلف مانند استان، شهر، منطقه، ناحیه و … ، و نیز امکان تعریف سطوح دسترسی از جمله این موارد می‌باشد.

همین امروز تماس بگیرید

درج اطلاعات جهت تماس مشاوران ما

سایر محصولات تخصصی ما

نمای مدرسه

ثنام

یک نرم افزار جهت مدیریت انواع ثبت نام های مدرسه که ضمن خودکار سازی فرآیند ثبت نام، امکان اطلاع رسانی سریع و راحت و همچنین ارائه گزارشات دقیق از روند ثبت نام و وضعیت مالی آنها را ارائه می دهد.

نمای مدرسه

نمای مدرسه

یک نرم افزار مدیریت محتوای وب سایت (CMS) کاربر پسند و قابل تنظیم که به شما امکان می دهد یک سایت مدرسه بسازید تا اطلاعات را با خانواده های فعلی و آینده به اشتراک بگذارید.

نمای مدرسه

مدبر

یک نرم افزار مدیریت مدرسه است که کمک موثری جهت خودکار سازی عملیات روزانه مدرسه نموده و گزارشات بروز و جامعی ارائه می نماید تا شما بتوانید تصمیمات بهتر و سریع تری برای افزایش بهره وری مدرسه خود بگیرید.