آموزیار

 سیستم مدیریت هوشمند مدارس

نرم افزار آموزیار

نرم افزار آموزیار

نرم افزار آموزیار اولین محصول شرکت بهسامان تدبیر است که در سال 1384 با توجه به رویکرد مدارس هوشمند و منطبق با نقشه راه وزارت آموزش و پرورش طراحی و پیاده‌سازی گردید. این محصول به عنوان یک اتوماسیون آموزشی کلیه فرآیندهای آموزشی از ثبت نام تا صدور کارنامه را تحت پوشش قرار می‌داد. با عنایات الهی آموزیار مورد استقبال بیش از 2900 مدرسه در سراسر کشور واقع گردیده که از آن جمله می‌توان به تمامی مدارس هوشمند شهر تهران طی سال‌های 89 تا 91 به سفارش اداره کل آموزش و پرورش، مجموعه مدارس سازمان تبلیغات اسلامی (صدرا) و مجموعه مدارس آستان قدس رضوی (بنیاد رضوی) اشاره نمود.

مدرسه محور بودن آموزیار بدین معنا که صرفا کاربران آن مدیران و کادر آموزشی بودند، عدم امکان ایجاد تعامل مناسب والدین و دانش آموزان با مدرسه و عدم دسترسی والدین و دانش آموزان به نرم افزار آموزیار باعث شد به تدریج و از سال 1392 محصول جدیدی با عنوان نرم افزار مدبر جایگزین نرم افزار آموزیار گردد و رسما از سال 1401 ارائه و پشتیبانی این نرم افزار پس از 17 سال متوقف گردید.

نرم افزار مدیریت مدرسه مدبر تمامی امکانات آموزیار را به صورت گسترده تر و عمیق تر برخوردار بوده و در عین حال تمامی فعالیتهای آموزشی در سه حوزه ستاد مدرسه، کلاس و منزل را تحت پوشش قرار می دهد. در این محصول دانش بنیان که بر اساس نیازها و دغدغه های مدارس برتر طراحی گردیده تمامی نقش های مدرسه از قبیل مدیر، معاونان، کادر آموزشی، والدین و دانش آموزان دارای دسترسی بوده و به راحتی می توانند با یکدیگر تعامل داشته باشند.

همین امروز تماس بگیرید

درج اطلاعات جهت تماس مشاوران ما

سایر محصولات تخصصی ما