ثنام (سامانه ثبت نام اینترنتی مدارس)

کمک به مدیریت بهتر و آسان‌تر فرآيند ثبت‌نام

نرم افزار پیش ثبت نام ثنام

چرا نرم افزار ثنام؟

فرآیند ثبت نام دانش آموزان همواره یکی از دغدغه های مهم مدارس برتر می باشد. این فرآیند که در مدارس مختلف به روش های متفاوتی انجام می گیرد، دارای پیچیدگی ها و مشکلات خاصی می باشد. مسایلی از قبیل حضور غیر ضروری والدین در مدرسه جهت تکمیل فرم های اولیه، سهولت در ثبت نام دانش آموزان، اطلاع رسانی سریع و به موقع و همچنین تهیه گزارشات آماری دقیق و بروز مدیریتی از مشکلاتی است که مدارس هر سال با آن روبرو هستند.
شرکت بهسامان تدبیر ضمن شناخت نیاز مدارس، اقدام به ارائه سامانه آنلاین ثبت نام با عنوان «ثنام» نموده است. این نرم افزار کمک موثری در جهت خودکار سازی فرآیند ثبت نام بوده و گزارشات بروز و جامعی به مسئولان مدارس ارائه می نماید تا بتوانند تصمیمات بهتر و سریع تری برای افزایش بهره وری مدرسه خود بگیرند

نرم افزار پیش ثبت نام ثنام

نرم‌افزار ثنام چه کمکی به شما می‌کند؟

انواع ثبت نام‌های مدرسه را پوشش دهید.

مراحل ثبت نام را با توجه به نیاز مدرسه خود به راحتی طراحی کنید.

راحت و سریع اطلاع رسانی کنید.

گزارش‌های دقیقی از ثبت نام های خود داشته باشید.

به مدیریت مالی ثبت نام های خود سرعت ببخشید.

ویژگی‌های ثنام

امکان اطلاع رسانی کلیه مراحل ثبت نام از طریق پیامک و پنل شخصی اولیا

امکان اطلاع رسانی کلیه مراحل ثبت نام از طریق پیامک و پیام های درون سیستمی در نرم افزار ثنام وجود دارد. والدین و دانش آموزان می‌توانند با مراجعه به پنل شخصی خود، در جریان اطلاعیه‌ها و پیام‌های مدرسه قرار گیرند.

قابلیت انطباق با انواع روش‌های ثبت نام

تمامی مراحل ثبت نام مانند طراحی فرم اولیه، تایید اطلاعات اولیه، آزمون ورودی، صدور کارت ورود به جلسه، مصاحبه حضوری و اعلام نتیجه نهایی پیش بینی شده است. شما می توانید با توجه به روش کاری مدرسه، نسبت به طراحی هر یک از مراحل به راحتی اقدام نمایید.

محیط کاربری آسان، جذاب

محیط کاربری ثنام، این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا انواع ثبت نام‌های مدرسه نظیر پیش ثبت نام ورودی جدید و میان پایه ای، ثبت نام اردو، سرویس، لباس فرم و … را به سهولت و راحتی انجام دهید.

گزارشات مالی متنوع از پرداخت دانش آموزان

با استفاده از ثنام امکان نظارت کامل و دقیق بر عملکرد مالی ثبت نام‌ها و شهریه‌های دریافتی از دانش آموزان فراهم گردیده و گزارشات مالی متنوعی از میزان شهریه‌های پرداختی دانش‌آموزان، لیست بدهکاران و بستانکاران و … در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

گزارشات آنلاین از آخرین وضعیت ثبت نام ها

برخورداری از اطلاعات و گزارشات دقیق از آخرین وضعیت ثبت نام‌ها یکی از دغدغه های مدیران می‌باشد. در نرم افزار ثنام انواع گزارش‌های مدیریتی مورد نیاز از مراحل مختلف ثبت نام با قابلیت چاپ و خروجی به اکسل وجود دارد.

فرم‌ساز حرفه‌ای جهت انواع ثبت نام

با بهره‌مندی از فرم ساز قدرتمند نرم افزار ثنام، مدارس علاوه بر طراحی هر نوع فرم جهت ثبت نام دانش آموزان، امکان طراحی فرم جهت جذب کادر آموزشی را نیز دارند.

امکان تعریف میزان و نحوه پرداخت شهریه در نرم افزار ثنام

کلیه امور مربوط به تعیین میزان شهریه (ثابت، فوق برنامه و … ) ، تخفیفات، مبلغ پیش پرداخت، تقسیط شهریه و ثبت چک برای هر دانش آموز و یا تمامی دانش‌آموزان به سهولت انجام می گردد.

قابلیت اتصال نرم افزار ثنام به درگاه های بانکی

یکی از مهم ترین ویژگی های نرم افزار ثنام، اتصال آن به درگاه بانکی و انجام تراکنش بصورت آنلاین است. داشتن درگاه بانکی مزیت های بیشماری برای شما و والدین مهیا می کند. پرداخت آنلاین علاوه بر سرعت بالا و سهولت استفاده، از امنیت مناسب تری هم برخوردار است.

انتقال اطلاعات پذیرفته شدگان نهایی به نرم افزار مدبر

از نقاط قوت این سامانه انتقال اتوماتیک اطلاعات پذیرفته شدگان به نرم‌افزار مدبر می‌باشد. این امکان موجب تسهیل و افزایش دقت در فرآیند ثبت نام و صرفه جویی در زمان و هزینه می شود.

همین امروز تماس بگیرید

درج اطلاعات جهت تماس مشاوران ما

سایر محصولات تخصصی ما

سامانه تجمیع اطلاعات آماری مدارس

تجمیع اطلاعات آماری مدارس

این نرم افزار به منظور نظارت سازمان مرکزی بر مدارس تحت پوشش طراحی گردیده است. این سامانه ضمن تجمیع اطلاعات اقدام به تدوين گزارشات و ارائه تحليل‌هاي مختلف آموزشي از مدارس تحت پوشش می نماید.

نمای مدرسه

نمای مدرسه

یک نرم افزار مدیریت محتوای وب سایت (CMS) کاربر پسند و قابل تنظیم که به شما امکان می دهد یک سایت مدرسه بسازید تا اطلاعات را با خانواده های فعلی و آینده به اشتراک بگذارید.

نمای مدرسه

مدبر

یک نرم افزار مدیریت مدرسه است که کمک موثری جهت خودکار سازی عملیات روزانه مدرسه نموده و گزارشات بروز و جامعی ارائه می نماید تا شما بتوانید تصمیمات بهتر و سریع تری برای افزایش بهره وری مدرسه خود بگیرید.