چاپ خبر
دوشنبه, ۰۴ بهمن ۱۴۰۰
امکان ارسال پیام صوتی در پیام رسان
نسخه جدید پیام رسان مدبر که در سال جاری به مدبر اضافه گردیده بود، به لطف خداوند مورد استقبال گسترده مدارس قرار گرفته است. در حال حاضر امکان ارسال پیام صوتی (Voice) نیز به پیام رسان مدبر اضافه گردید.

نسخه جدید پیام رسان نرم افزار مدبر که در سال تحصیلی جاری به مدبر اضافه گردید به لطف خداوند مورد استقبال گسترده مدارس قرار گرفته است.

طبق وعده داده شده به مدارس محترم و برنامه ریزی های انجام شده امکان ارسال پیام صوتی (Voice) نیز به نرم افزار مدبر اضافه گردید. در حال حاضر این قابلیت در همه نسخه های وب و اپلیکیشن موبایل قابل استفاده می باشد.

 

 

برای استفاده از این امکان مانند سایر پیام رسان ها، کافیست دکمه میکروفن را که در قسمت ارسال پیام قرار داده شده است را نگه داشته و پیام خود را برای مخاطبین ارسال نمایید.

 

 

در صورتی که برای اولین بار در مرورگر خود از این قابلیت استفاده می کنید بعد از زدن دکمه میکروفن پیغامی به شما نمایش داده خواهد شد که آیا اجازه دسترسی مرورگر سیستم خود را به میکروفن می دهید یا خیر، که می توانید با انتخاب گزینه Allow (اجازه دادن) این دسترسی را به مرورگر خود بدهید. در صورتی که این دسترسی داده نشود امکان ارسال پیام صوتی را نخواهید داشت.

 

 

 

امیدواریم از این قابلیت جدید نرم افزار مدبر در کنار سایر امکانات آن لذت ببرید.

از اینکه ما را با نظرات خود یاری می کنید از شما سپاسگزاریم.

انتهای پیام/.